شرکت پويندگان راه سعادت

 

شركت پويندگان راه سعادت در سال 1378 با پشتيباني پژوهشي موسسه تحقيقاتي جويندگان راه سعادت تأسيس گرديد. محصولات اين شرکت عبارتند از:

  • مانيتور علائم حياتي بيمار با پارامترهاي ECG، SPO2، NIBP، Temp، Resp، IBP، Gas Analyzer ، Brain Function Assessment و صفحه نمايش 3/4 تا 5/18 اينچي با مدلهايNovin S630, S1600, S1800, Zagros, Zagros Modular, Alborz B5, Alborz B9 B9Modular, Aria, Zagros s.
  • سـانتـرال مـرکزي با مدلSAHAND
  • سيستم الکتروکارديوگراف با مدل‌هاي Dena 350,650
  • سيستم آرياتي سي (Aria TC) با قابليت ارسال علائم حياتي روي بسترهاي مخابراتي بي‌سيم در عمليات اورژانس
  • تجهيزات پوششي با قابليت ثبت علائم حياتي بيماران و انتقال داده به مراکز درماني از طريق گوشي‌هاي هوشمند
  • سيستم ونتيلاتور کمپرسوري قابل استفاده در بخش ICU براي بزرگسالان و اطفال

ضمنا توليدات اين شركت مي‌تواند پاسخگوي بخشهاي اورژانس، اتاق عمل جنرال، اتاق عمل قلب باز، ريكاوري، ICU و  CCU در بيمارستان‌ها و کلينيک‌هاي درماني و همچنين جهت مراقبت در منزل باشد.

گواهي‌هاي بين‌المللي

شركت پويندگان راه سعادت در سال 1379 موفق به اخذ تأييديه استاندارد كاربردي محصولات خود از طرف اداره كل تجهيزات پزشكي گرديد و در سال 1380 نسبت به پياده‌سازي سيستم مديريت كيفيت مطابق استاندارد بين‌المللي ISO 9001 وEN 46001 اقدام نمود و داراي گواهينامه‌هاي بين‌المللي  ISO 13485و   ISO 9001از موسسه QS در زمينه طراحي و توليد تجهيزات مانيتورينگ علائم حياتي بيمار
مي‌باشد و نيز جهت ورود به بازارهاي بين‌المللي (اروپا و آسيا) در سال 1381، به ‌عنوان اولين شركت توليدکننده ايراني، بر اساس قرارداد منعقد شده با شركت مشاور، موفق به اخذ استاندارد اروپايي CE MARK (Class IIb) گرديد. شرکت پويندگان تأييديه از وزارت بهداشت ايران (پروانه ساخت)، بلاروس، اکراين و ترکيه را نيز دارا مي‌باشد. ضمنا اين شركت طرف قرارداد شرکت‌ها و دانشگاه‌هاي تابعه وزارت بهداشت و نيز سازمان تأمين اجتماعي بوده و تقريباً تمام نيازهاي كليه مراكز درماني را مرتفع  مي‌سازد .

مرکز پژوهشي-صنعتي برتر و رعايت حقوق مصرف کننده

شرکت پويندگان موفق به کسب گواهينامه و تنديس رعايت حقوق مصرف‌کننده از سال 1386 تا سال 1391 گرديده است و در سال‌هاي 88، 89، 91، 93 و 96 به عنوان مرکز پژوهشي-صنعتي و معدني نمونه انتخاب گرديد.

برگزيده جشنواره‌هاي خوارزمي و شيخ بهايي

شرکت پويندگان راه سعادت موفق به کسب رتبه دوم پژوهش‌هاي توسعه‌اي در بيست و پنجمين جشنواره بين‌المللي خوارزمي در سال 90 و کسب عنوان برگزيده موفق در توليد ملي در بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي خوارزمي سال 1393 و برگزيده ششمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي در بخش فن آفرينان گرديده است .

خدمات پس از فروش

شايان ‌ذکر است دستگاه‌هاي توليدي اين شركت داراي دو سال تضمين و ده سال خدمات پس از فروش مي‌باشد. واحد خدمات پس از فروش شرکت با استقرار تعداد 44 کارشناس آموزش ‌ديده در سراسر ايران، سرويس‌دهي 24 ساعته در تهران و مراکز استانها و با کمتر از 72 ساعت در ساير شهرهاي ايران، موجبات رضايت‌مندي حدود 90% را کسب نموده است .

در خاتمه، شركت پویندگان راه سعادت امیدوار است با بكارگیری نیروهای متخصص همواره بهبود مستمر كیفیت در محصولات و ارائه خدمات پس از فروش را در نظر قرار داده و موجبات سربلندی كشورمان را فراهم سازد.